Nasz serwis, jako jedyny w północno-wschodniej części Mazowsza, dzięki wyposażeniu w separatory gazu i posiadaniu niezbędnych kwalifikacji jest uprawniony do przeprowadzania corocznych przeglądów zbiorników CNG i LNG oraz ich osprzętu, które są nadzorowane przez Transportowy Dozór Techniczny.

Badania zbiorników CNG i LNG montowanych w układach zasilania pojazdów, są zatwierdzane przez inspektorów TDT wyłącznie w zakładach przystosowanych i uprawnionych przez oddziały TDT. Firma TARGOR-TRUCK posiada odpowiednią certyfikację, którą uzyskaliśmy od właściwego oddziału terenowego TDT. Pozyskanie tego certyfikatu wiąże się z koniecznością spełnienia wysokich standardów bezpieczeństwa oraz posiadania specjalistycznej wiedzy przez naszych pracowników.

Aby zapewnić, że pojazdy zasilane LNG lub CNG są sprawne, niezawodne i spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa — w ścisłej współpracy z inspektorami TDT kompleksowo sprawdzamy stan zewnętrzny, szczelność zbiorników oraz sprawność układu zasilającego i innych komponentów. Dbałość o te elementy jest kluczowa dla odpowiedniego i bezpiecznego funkcjonowania pojazdu.

Dysponujemy rozbudowanym zapleczem warsztatowym oraz dwuletnim doświadczeniem, które pozwala nam sprawnie przeprowadzać okresowe przeglądy zbiorników CNG i LNG dla naszych klientów z okolicy. W ciągu jednego dnia jesteśmy w stanie zrealizować nawet do 12 takich przeglądów. Ponadto służymy pomocą w zakresie napraw oraz udzielamy porad dotyczących właściwego użytkowania tych pojazdów.

Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji terminu (zalecamy co najmniej tydzień wcześniej ze względu na konieczność umówienia wizyty inspektora TDT) pod numerem telefonu: 29 765 41 00.