Serwis ASO Wielton - Ostrołęka

 

Wielton S.A. jest renomowanym Polskim producentem naczep, przyczep i zabudów samochodowych będący jednym z trzech największych przedsiębiorstw tego typu w Europie oraz jednym z dziesięciu największych producentów w branży na świecie.

W ofercie producenta są takie produkty jak: Naczepy Uniwersalne, Naczepy Furgonowe, Zestawy Kubaturowe, Naczepy Podkontenerowe, Naczepy Wywrotki, Przyczepy pod kontenery rolkowe i Zabudowy Wywrotki. Każda z wymienionych kategorii produktowych dzieli się na wiele różnych wariantów, które składają się na łączną liczbę ponad 800 dostępnych konfiguracji. Tak rozbudowana oferta umożliwiająca personalizację zaspokoi nawet najbardziej indywidualne potrzeby klientów.

Ponadto producent oferuje również produkty z kategorii AGRO takie jak: Przyczepy rolnicze — PRS, Przyczepy tandem — PRC, Przyczepy do przewozu bel, Przyczepy skorupowe, Wózki dolly i Przyczepy objętościowe.

TARGOR-TRUCK jest wieloletnim partnerem biznesowym firmy, jak również Autoryzowaną Stacją Obsługi (ASO) marki. Nasz serwis posiada certyfikację Wielton umożliwiająca realizację obsługi gwarancyjnej, a także wykonywanie autoryzowanych napraw zgodnych z wymogami producenta we wszystkich produktach z oferty producenta.

TARGOR-TRUCK w swojej działalności transportowej od wielu lat korzysta z naczep Wielton — w związku z tym nasz dział serwisowy posiada szeroko rozwiniętą wiedzę i doświadczenie z zakresu ich należytej eksploatacji i realizacji ewentualnych napraw.

Dodatkowo — jako jedyni w Ostrołęce i w obrębie 150 km wykonujemy autoryzowane naprawy powypadkowe naczep i przyczep — certyfikowane przez firmę Wielton. Dzięki temu jesteśmy firmą, która kompleksowo obsłuży klientów korzystających z produktów Polskiego producenta.

Potrzebujesz naszych usług? Zadzwoń: 29 765 41 21