Serwis ASO ZANOTTI

 

ZANOTTI to firma będąca częścią grupy Daikin produkująca i dystrybuująca agregaty chłodnicze dedykowane do transportu drogowego i nie tylko. Urządzenia chłodzące marki ZANOTTI są kompatybilne ze wszystkimi pojazdami dostawczymi z gamy lekkiej, jak również pojazdami ciężarowymi z gamy średniej i ciężkiej. 

Agregaty chłodnicze ZANOTTI umożliwiają kontrolowanie temperatury w bardzo szerokim zakresie — od +15 do -29 ℃. Umożliwia to użytkownikom przewożenie każdego rodzaju towarów z kategorii gastronomicznej (warzywa, owoce, lody, mrożonki, mięso, nabiał). Ponadto tak duży zakres kontrolowania temperatury i wilgotności umożliwia też przewóz zaopatrzenia medycznego i farmaceutycznego oraz dzieł sztuki.

Firma od wielu lat produkuje również agregaty chłodnicze dla przemysłu — co jest dowodem na to, że wykorzystywane technologie spełniają najwyższe standardy i sprawdzają się w różnych środowiskach pracy. Wieloletnia ekspertyza i doświadczenie w zróżnicowanych obszarach marki ZANOTTI przekłada się na wszechstronność i skuteczność oferowanych produktów. W ofercie są agregaty chłodnicze zasilane energią elektryczną, silnikiem pojazdu oraz zasilane samodzielnym silnikiem diesla.

TARGOR-TRUCK jest autoryzowaną stacją obsługi (ASO) ZANOTTI, a także oficjalnym dystrybutorem agregatów chłodniczych do transportu drogowego marki. Jako licencjonowany serwis oferujemy szeroki zakres usług obejmujący: obsługę gwarancyjną, przeglądy okresowe instalacji, montaż i realizację ewentualnych napraw. Warto dodać, że TARGOR-TRUCK jest jedynym w Ostrołęce i okolicy certyfikowanym serwisem i dystrybutorem urządzeń chłodniczych do pojazdów tego producenta.

Potrzebujesz naszych usług? Zadzwoń: 29 765 41 21