Serwis ASO SAF-HOLLAND

 

SAF-HOLLAND Group jest jednym z czołowych producentów wyspecjalizowanych systemów podwozi i komponentów sprzęgających. W ofercie grupy są takie produkty jak: osie i układy zawieszenia do naczep i przyczep, osie zelektryfikowane, wyspecjalizowane systemy zawieszenia (mechaniczne i pneumatyczne), siodła i obrotnice do ciągników siodłowych, sworznie królewskie, stopy podporowe do naczep i przyczep, urządzenia sprzęgające (zaczepy, dyszle, czopy), kompletne zestawy zawieszenia do pojazdów ciężarowych i autobusów, systemy hamowania Haldex, felgi stalowe i aluminiowe do pojazdów ciężarowych.

Systemy mocowań komponentów oferowanych przez grupę SAF-HOLLAND są wszechstronne i zapewniają kompatybilność z wieloma markami pojazdów ciężarowych oraz autobusów.

TARGOR-TRUCK jest jednym z około 100 autoryzowanych serwisów SAF-HOLLAND w Polsce. Zajmujemy się dystrybucją, obsługą gwarancyjną produktów z portfolio grupy, jak również autoryzowanymi naprawami zgodnymi z wymogami ASO, a także montażem specjalistycznych części i systemów oferowanych przez renomowanego Holenderskiego producenta.

Wiele z naszych pojazdów ciężarowych wykorzystywanych w transporcie drogowym posiada zainstalowane komponenty marki, w związku z tym nasz sztab serwisowy dokładnie zna procesy związane z ich montażem i należytą eksploatacją. TARGOR-TRUCK jest jedynym w Ostrołęce i obrębie ok. 150 km autoryzowanym serwisem i dystrybutorem marki SAF-HOLLAND.

Potrzebujesz naszych usług? Zadzwoń: 29 765 41 21