Serwis powypadkowy

 

Serwis powypadkowy TARGOR-TRUCK, jest jedynym w Ostrołęce oraz w obrębie 100 km certyfikowanym przez MAN, IVECO i Wielton autoryzowanym serwisem wykonującym naprawy po kolizyjne pojazdów ciężarowych, autobusów, naczep i przyczep zgodnych z wymogami wyżej wymienionych producentów.

W skład warsztatu napraw powypadkowych wchodzą profesjonalne urządzenia umożliwiające prostowanie ram i kabin w pojazdach ciężkich. W zakres usług wchodzi również: holowanie z miejsca wypadku, naprawy blacharsko lakiernicze, ustawianie geometrii kół, wymiana szyb, likwidacja szkód w systemie Autadex, badania techniczne po naprawach w Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów.

Ponadto dysponujemy profesjonalną komorą lakierniczą, która umożliwia lakierowanie elementów nadwozia i pojazdów ciężarowych, które spełnia najwyższe standardy rynkowe i nie odbiega od fabrycznego standardu wykończenia lakierniczego.

Dodatkowo nasi pracownicy zapewnią Państwu, BEZPŁATNIE, kompleksową obsługę związaną z likwidacją szkód, poprzez kontakty z towarzystwami ubezpieczeniowymi, firmami leasingowymi lub bankami.

Potrzebujesz naszych usług? Zadzwoń: +48 503 199 690