TARGOR-TRUCK w sieci Alltrucks

 

W celu wzmocnienia kompetencji serwisowych TARGOR-TRUCK dołączył do sieci warsztatowej Alltrucks. Współpraca ta ma na celu zapewnienie korzyści i jeszcze większej kompleksowości oferowanych usług dla naszych dotychczasowych i nowych klientów autoryzowanego serwisu. W ramach współpracy nasz sztab serwisowy regularnie bierze udział w szkoleniach poszerzających wiedzę i doświadczenie z zakresu najnowszych rozwiązań wykorzystywanych w pojazdach ciężarowych i dostawczych.

Firma Alltrucks łączy ekspertyzę trzech wiodących graczy z sektora pojazdów użytkowych — tj. Bosch, Knorr-Bremse oraz ZF i przekazuje ją swoim partnerom biznesowym.

Gama usług dostępna dzięki partnerstwu z siecią Alltrucks obejmuje m.in.: zaawansowaną diagnostykę pojazdów użytkowych różnych producentów, kompleksowe usługi w zakresie obsługi i naprawy lekkich i ciężkich pojazdów dostawczych i ciężarowych, a także naczep i przyczep oraz specjalistyczne doradztwo techniczne oparte na wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu ekspertów będących częścią sieci.

Bosch, Knorr-Bremse oraz ZF to trzy filary sieci Alltrucks. Każdy z nich zapewnia nam specjalistyczną wiedzę i zasoby z obszarów: najnowszych technologii diagnostycznych i dostęp do części (Bosch), specjalistyczną wiedzę z zakresu systemów hamowania (Knorr-Bremse) i kompetencje z obszaru systemów elektronicznych w układach napędowych i podwoziach (ZF)

Potrzebujesz naszych usług? Zadzwoń: 29 765 41 21