Key account manager na rynek niemiecki

Firma TARGOR-TRUCK, poszukuje osób na stanowisko Key account manager na rynek niemiecki

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie i rozwijanie Klientów biznesowych na terenie Niemiec
  • Identyfikowanie możliwości rynku i budowanie długofalowych relacji biznesowych z Klientami aktualnymi oraz nowo pozyskanymi
  • Prowadzenie prezentacji oraz negocjacji ofert i kontraktów handlowych
  • Monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących branży, Klientów i działań konkurencji
  • Realizacja założonego budżetu i strategii sprzedażowej zgodnej ze standardami Spółki
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Aktywna współpraca z Zespołami operacyjnymi

Wymagania:

  • Jesteś otwarty do podejmowania wyzwań, które prowadzą do budowania i rozwoju biznesu
  • Masz doświadczenie w prowadzeniu rozmów handlowych z decydentami firmy
  • Odnajdujesz się w prowadzeniu długofalowych projektów sprzedażowych
  • Biegle komunikujesz się w języku niemieckiego zarówno w mowie, jak i w piśmie – poziom min B2 (znajomość języka angielskim będzie dodatkowym atutem)
  • Znasz rynek kompleksowych usług logistycznych
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B
  • Posiadasz umiejętności prezentacyjne i negocjacyjne

Oferujemy:

  • Stałe wynagrodzenie z motywacyjnym systemem premiowym
  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód służbowy
  • Pracę w przyjaznym i nastawionym na dzielenie się wiedzą Zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
  • Kompleksowy program wdrożeniowy dostosowany do specyfiki działu oraz stanowiska
  • Możliwość współtworzenia wysokiej kultury organizacyjnej poprzez uczestnictwo w: akcjach charytatywnych, konkursach, spotkaniach i eventach integracyjnych

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: zarzad@targor-truck.pl z dopiskiem "Key account manager na rynku niemieckim"

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych udostępnionych przeze mnie dobrowolnie w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Administratora danych osobowych tj. TARGOR-TRUCK Sp. z o.o. Ławy 97 07-411 Rzekuń, NIP: 758-20-45-405 ("TARGOR-TRUCK") w odpowiedzi na zamieszczone przez TARGOR-TRUCK ogłoszenie na podstawie art. 6 pkt. 1 ust. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE".